Teenused

Meie kliiniku olulised märksõnad on personaalsus ja professionaalsus. Oma töös arvestame iga inmese isiksusega ning püüame leida just teile sobivad ravilahendused.  Asume südalinnas, kuid meie kliinikus on hubane ja vaikne miljöö.  Meie arstid koolitavad end pidevalt ning kasutavad enda töös luupe ning kaasaegseid materjale, et tagada teile kvaliteetne ravitulemus.

Konsultatsioon ja kontrollvisiidid

Hambaarsti juures tuleb käia vähemalt üks kord aastas. Käies hambaarsti juures regulaarselt saame leida üles hambaaugud ja kudede kahjustused juba varajases staadiumis ning hoida sel viisil ära  hammaste ulatsusliku kahjustuse teket.  Kindlasti ei tohiks visiidiga oodata, kuni hammas valutama hakkab või hambaauk keelega tunda on. Sellisel juhul on kahjustus juba ulatuslik, mis tähendab ka sageli komplekssemat ja kulukamat ravi.

Tule küsi nõu, mida saad ise ära teha, et oma hambaid tugevate ja tervetena hoida.

Laste hambaravi

Alla 19-aastaste laste hambaravi on meie kliinikus tasuta. (Meil kehtib Haigekassa leping).

Esmaabi

Kui vajate esmaabi hambavalu või mõne muu erakorralise probleemi korral, püüame pakkuda teile abi alati esimesel võimalusel. Meie arste on võimalik välja kutsuda ka nädalavahetusel, sellisel juhul lisandub tehtud töö hinnale ka väljakutse tasu 37€.

Kaariese ravi

Kaariese ravi puhul on olulisel kohal ennetus. Anname teile igakülgset informatsiooni, kuidas saate enda hambaid tugevdada ning hambaaukude teket ära hoida. Alles tekkinud kaariesekahjustuse edasiarenemist saab peatada ka ilma hammast puurimata. Suuremate kahjustuste puhul tuleb pehmenenud kude eemaldada ning asendada tehismaterjaliga, kas täidise või laboris valmistatud panuse (täidise) või krooniga.

Seega meie eesmärk on kõrvaldada kaariese põhjused, taastada hävinud hambakude ning edaspidi aidata hoida teil hambad terved ja tugevad.  

Juureravi

Kaariese või trauma tagajärjel võib hambanärv  või hammast ümbritsev luukude minna põletikku. Põletikuga võib sageli kaasneda valu või ebamugavus hamba piironnas. Et taastuks hamba funtsioon ning takistada põletiku levikut organismis, tuleb  närvikanal bakteritest puhastada ja täita, et kõrvaldada põletiku põhjus ning hoida ära selle taasteke.

Proteesimine

  • Kroonid (ka implantaatidele)
  • Sillad
  • Eemaldatavad  osalised proteesid
  • Totaalproteesid 

 

Aitame teil leida parima lahenduse enda hammaskonna taastamiseks!

Hammaste eemaldamine

Juhul kui hammast ravida ei saa, on võimalik seda ka meie kliinikus eemaldada. Seejärel püüame teile leida ka parima lahenduse, kuidas hammast asendada.